
BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0074
- Тегло: 8.20kg
52.96€ (103.57лв.)
без ДДС: 44.13€ (86.31лв.)
Етикети:
BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, DLPRITKAS0074
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, цена BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, оферти BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, ревю BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, промоция BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, онлайн магазин BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, поръчай BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg мнения
, BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, гаранция BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, бърза доставка BRIT Premium by Nature S Junior - dry dog food - 8 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0074 характеристики
, Brit DLPRITKAS0074 спецификации
, Brit DLPRITKAS0074 review
, Brit DLPRITKAS0074 сравнение
, Brit DLPRITKAS0074 отзиви
, Brit DLPRITKAS0074 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Preservative free: | Y |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Weight: | 8 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet life stage: | Pregnancy and lactation of mother and puppies |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | General health, Hair and skin, Growth period, Pregnancy and lactation |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | BRIT Premium by Nature |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Category: | For dog |
| Protein: | 32% |
| Crude ash: | 6.8% |
| Phosphorus: | 1.1% |
| Fat content: | 20% |
| Crude fibres: | 2% |
| Moisture content: | 10% |
| Calcium: | 1.5% |





