



BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPRITKAS0061
- Тегло: 12.05kg
- SKU: DLPRITKAS0061
82.50€ (161.36лв.)
без ДДС: 68.75€ (134.46лв.)
![]() |
12 x 7.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, DLPRITKAS0061
, Brit
, Офис
, Дом & Градина
, купете BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, цена BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, оферти BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, ревю BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, промоция BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, поръчай BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg мнения
, BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, brit {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, гаранция BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка BRIT Care Dog Sustainable Junior Large Breed Chicken & Insect - dry dog food - 12 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Brit DLPRITKAS0061 характеристики
, Brit DLPRITKAS0061 спецификации
, Brit DLPRITKAS0061 review
, Brit DLPRITKAS0061 сравнение
, Brit DLPRITKAS0061 отзиви
, Brit DLPRITKAS0061 намаление
EAN: 8595602558711
MPN: 100-172180
Technical Specifications
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Hair and skin |
| Category | For dog |
| No artificial colours | Yes |
| Main flavor | Chicken |
| Main flavor | Insects |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Series | BRIT Care |
| Size of breed | Large breed +45 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Product category | Dry food |
| Age of the pet | Adult |
| Age of the pet | Junior |
| Package type | Plastic bag |
| Package type | Sack |
| Breed size | Big (40-60 kg) |
| Breed size | Large (20-40 kg) |
| Weight | 12 kg |
| Health effects | General health |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Dosage form | Solid |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Soy free | Yes |
| Animal type(s) | Dog |
| Lactose free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Pet life stage | Junior |
| Gluten free | No |
| Preservative free | Y |
| Pet food flavor | Insects |
| Pet food flavor | Chicken |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 5.7% |
| Fat content | 15% |
| Crude fibres | 2.2% |
| Moisture content | 10% |
| Protein | 28% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 38 x 52 cm
Weight: 12.05 kg


