
-28 %
ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPROYKAS0001
- Тегло: 4.05kg
28.64€ (56.02лв.)
39.67€ (77.59лв.)
без ДДС: 23.87€ (46.69лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, DLPROYKAS0001
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, цена ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, оферти ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, ревю ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, промоция ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, поръчай ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg мнения
, ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, гаранция ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN SHN Maxi Starter Mother & Babydog - dry dog food - 4 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLPROYKAS0001 характеристики
, Royal Canin DLPROYKAS0001 спецификации
, Royal Canin DLPROYKAS0001 review
, Royal Canin DLPROYKAS0001 сравнение
, Royal Canin DLPROYKAS0001 отзиви
, Royal Canin DLPROYKAS0001 намаление
| Preservative free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Pregnancy and lactation of mother and puppies |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 4 kg |
| No artificial colours: | No data available |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Soy free: | N |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Breed size: | Maxi (26 - 44kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | No |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Growth period, Pregnancy and lactation |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Age of the pet : | Adult, Junior |
| Protein: | 30% |
| Fat content: | 22% |
| Crude fibres: | 1.8% |
| Crude ash: | 8.4% |





