





BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAS0024
- Тегло: 3.30kg
- SKU: DLPRITKAS0024
33.12€ (64.78лв.)
без ДДС: 27.60€ (53.98лв.)
Етикети:
BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, DLPRITKAS0024
, Brit
, Офис
, Дом & Градина
, купете BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, цена BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, оферти BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, ревю BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, промоция BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, поръчай BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg мнения
, BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, brit {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, гаранция BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка BRIT Care Puppy Salmon - dry dog food - 3 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Brit DLPRITKAS0024 характеристики
, Brit DLPRITKAS0024 спецификации
, Brit DLPRITKAS0024 review
, Brit DLPRITKAS0024 сравнение
, Brit DLPRITKAS0024 отзиви
, Brit DLPRITKAS0024 намаление
EAN: 8595602558810
MPN: 100-172194
Technical Specifications
| Pet life stage | Puppy |
| Preservative free | Y |
| Sugar free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Lactose free | Yes |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Hair and skin |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Dosage form | Solid |
| Pet food flavor | Salmon |
| Series | BRIT Care Grain-Free |
| Series | BRIT Care |
| Main flavor | Fish |
| Main flavor | Salmon |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Age of the pet | Junior |
| Gluten free | Yes |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Category | For dog |
| Pet specific needs | Growth period |
| Health effects | Healthy bones, healthy growth, strong and powerful teeth |
| Dog breed | Any breed |
| Package type | Sack |
| Animal type(s) | Dog |
| Weight | 3 kg |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 7% |
| Fat content | 18% |
| Crude fibres | 2.5% |
| Protein | 30% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 25 x 35 cm
Weight: 3.3 kg

