
BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRITKAS0093
- Тегло: 7.20kg
66.78€ (130.61лв.)
без ДДС: 55.65€ (108.84лв.)
Етикети:
BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, DLPRITKAS0093
, Brit
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, цена BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, оферти BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, ревю BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, промоция BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, онлайн магазин BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, поръчай BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg мнения
, BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, brit {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, гаранция BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, бърза доставка BRIT Care Mini Grain-Free Puppy Lamb - dry dog food - 7 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Brit DLPRITKAS0093 характеристики
, Brit DLPRITKAS0093 спецификации
, Brit DLPRITKAS0093 review
, Brit DLPRITKAS0093 сравнение
, Brit DLPRITKAS0093 отзиви
, Brit DLPRITKAS0093 намаление
| Package type: | Plastic bag, Plastic packaging |
| Dog breed: | Small dog breeds, All breeds of miniature dogs |
| Pet specific needs: | Food alergy, Growth period, pregnancy and lactation, Growth period |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Healthy weight |
| Weight: | 7 kg |
| Pet life stage: | Pregnancy and lactation of mother and puppies/kittens, growing young |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | Yes |
| Pet food flavor: | Lamb |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Additional features: | Growth period, Pregnancy and lactation, Allergy, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Junior |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Lamb |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Series : | BRIT Care |
| Crude ash: | 8.5% |
| Crude fibres: | 1.5% |
| Protein: | 33% |
| Fat content: | 23% |
| Moisture content: | 10% |





