



BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZRITKSP0004
- Тегло: 12.05kg
- SKU: DLZRITKSP0004
84.59€ (165.44лв.)
без ДДС: 70.49€ (137.87лв.)
![]() |
12 x 7.99 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, DLZRITKSP0004
, Brit
, Офис
, Дом & Градина
, купете BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, цена BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, оферти BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, ревю BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, промоция BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, поръчай BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg мнения
, BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, brit {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, гаранция BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка BRIT Fresh Puppy&Junior Large Growth&Joints Beef with Pumpkin - dry dog food - 12 kg
, Brit цена
, Brit промоция
, Brit отстъпка
, Brit Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Brit DLZRITKSP0004 характеристики
, Brit DLZRITKSP0004 спецификации
, Brit DLZRITKSP0004 review
, Brit DLZRITKSP0004 сравнение
, Brit DLZRITKSP0004 отзиви
, Brit DLZRITKSP0004 намаление
EAN: 8595602530755
Technical Specifications
| Package type | Sack |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Animal type(s) | Dog |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Weight | 12 kg |
| Health effects | General health |
| Dosage form | Solid |
| Pet food flavor | Beef |
| Pet food flavor | Pumpkin |
| Category | For dog |
| Main flavor | Beef |
| Pet life stage | Puppy |
| Additional features | Food hypersensitivity |
| Additional features | Joint support |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Preservative free | Y |
| No artificial colours | Yes |
| Breed size | Big (40-60 kg) |
| Breed size | Large (20-40 kg) |
| Age of the pet | Junior |
| Sugar free | Yes |
| Lactose free | Yes |
| Series | BRIT Fresh |
| Soy free | Yes |
| Gluten free | No |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Product category | Dry food |
| Pet breed | German Shepherd |
| Crude ash | 7.2% |
| Crude fibres | 2.8% |
| Protein | 27% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 37 x 56 x 11 cm
Weight: 12.05 kg


