
FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PND070200S
- Тегло: 7.10kg
74.28€ (145.28лв.)
без ДДС: 61.90€ (121.07лв.)
Етикети:
FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, PND070200S
, Farmina
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, цена FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, оферти FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, ревю FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, промоция FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, онлайн магазин FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, поръчай FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg мнения
, FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, farmina {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, гаранция FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, бърза доставка FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY PUPPY MINI - DRY FOOD FOR DOGS - 7kg
, Farmina цена
, Farmina промоция
, Farmina отстъпка
, Farmina Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Farmina PND070200S характеристики
, Farmina PND070200S спецификации
, Farmina PND070200S review
, Farmina PND070200S сравнение
, Farmina PND070200S отзиви
, Farmina PND070200S намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B1, Vitamin D3, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B6, Vitamin B2, Vitamin E, Niacin, Vitamin A |
| Pet food flavor: | Blueberry, Pumpkin, Lamb |
| Breed size: | X-Small (< 4kg), Mini (5 - 10kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Pregnancy and lactation of mother and puppies |
| Weight: | 7 kg |
| Category: | For dog |
| Additional features: | Food hypersensitivity, Joint support |
| Product category : | Dry food |
| Series : | FARMINA N&D Pumpkin |
| Dosage form: | Solid |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Lactose free: | Yes |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| No artificial colours: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Gluten free: | Yes |
| Phosphorus: | 0.91% |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 16 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 1600 IU/kg |
| Crude fibres: | 1.9% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 4.8 mg/kg |
| Moisture content: | 9% |
| Manganese content: | 64.6 mg/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 0.48 mg/kg |
| Biotin content: | 400 μg/kg |
| Crude ash: | 8.1% |
| Vitamin A content: | 16000 IU/kg |
| Iron content: | 58.3 mg/kg |
| Vitamin B12 content: | 0.1 mg/kg |
| Copper content: | 15.8 mg/kg |
| Protein: | 35% |
| Vitamin B6 content: | 6.4 mg/kg |
| Zinc content: | 163.8 mg/kg |
| L-carnitine content: | 300 mg/kg |
| Fat content: | 20% |
| Selenium content: | 0.00088 mg/kg |
| Niacin (vitamin B3) content: | 40 mg/kg |
| Vitamin C content: | 160 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 8 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Calcium: | 1.1% |
| Taurine content: | 1000 mg/kg |
| Choline chloride content (per 100 g): | 280 mg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.9% |








