





ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA278QV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.20kg
264.32€ (516.97лв.)
без ДДС: 220.27€ (430.81лв.)
![]() |
12 x 24.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, PA278QV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA278QV computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA278QV характеристики
, ASUS PA278QV спецификации
, ASUS PA278QV review
, ASUS PA278QV сравнение
, ASUS PA278QV отзиви
, ASUS PA278QV намаление
| Product colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Graphics design |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 32.1 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 384209 |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Depth (with stand): | 226 mm |
| Height (with stand): | 532 mm |
| Width (with stand): | 615 mm |
| Weight (with stand): | 7.72 kg |
| Width (without stand): | 615 mm |
| Height (without stand): | 372 mm |
| Weight (without stand): | 4.96 kg |
| Depth (without stand): | 51 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package height: | 464 mm |
| Package weight: | 10.8 kg |
| Package width: | 735 mm |
| Package depth: | 216 mm |
| Cables included: | AC |
| Stand included: | Yes |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Digital vertical frequency: | 46 - 75 Hz |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 112 kHz |
| Supported graphics resolutions: | 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 576, 1280 x 960, 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1152 x 864 (XGA+), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 480, 1280 x 800 (WXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 720 x 400 |
| Screen shape: | Flat |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Display surface: | Matt |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Response time: | 5 ms |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Supported video modes: | 480p, 1080p, 720p, 576p |
| Viewable size diagonal: | 68.5 cm |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | SmartContrast |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| LED indicators: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Number of OSD languages: | 21 |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivel angle range: | -90 - 90° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Pivot: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Turkish, Polish, Indonesian, Russian, Czech, Hungarian, Portuguese, English, Spanish, Croatian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, French, Korean, Romanian, German, Italian, Dutch, Thai, Japanese |
| DVI-D ports quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| DVI port: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Audio input: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Mini DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Warnings: | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |






