





DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 210-BKTZ
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.00kg
257.18€ (503.01лв.)
без ДДС: 214.32€ (419.17лв.)
![]() |
12 x 24.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, 210-BKTZ
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, цена DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, оферти DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, ревю DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, промоция DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, онлайн магазин DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, поръчай DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver мнения
, DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, гаранция DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, бърза доставка DELL UltraSharp U2424H computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BKTZ характеристики
, DELL 210-BKTZ спецификации
, DELL 210-BKTZ review
, DELL 210-BKTZ сравнение
, DELL 210-BKTZ отзиви
, DELL 210-BKTZ намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Silver |
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 14 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Power consumption (typical): | 13.7 W |
| Power consumption (max): | 72 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Input current: | 1.5 A |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Non-operating altitude: | 5000 - 12192 m |
| Height (with stand): | 496.5 mm |
| Depth (with stand): | 181.8 mm |
| Width (with stand): | 538.6 mm |
| Weight (with stand): | 5.09 kg |
| Width (without stand): | 538.6 mm |
| Depth (without stand): | 49.1 mm |
| Bezel width (side): | 5.8 mm |
| Bezel width (bottom): | 8.95 mm |
| Bezel width (top): | 5.8 mm |
| Weight (without stand): | 3.52 kg |
| Height (without stand): | 311.2 mm |
| Wi-Fi: | No |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package weight: | 7.92 kg |
| Cables included: | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C |
| Quick start guide: | Yes |
| Remote control included: | No |
| Power adapter included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Stylus included: | No |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Surface hardness: | 3H |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Supported graphics resolutions: | 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1280 x 1024 (SXGA), 1024 x 768 (XGA), 720 x 480, 720 x 400, 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 640 x 480 (VGA) |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | Full HD |
| Horizontal scan range: | 31 - 135 kHz |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Screen shape: | Flat |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Response time: | 8 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Vertical scan range: | 48 - 120 Hz |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display technology: | LCD |
| Backlight type: | Edge LED |
| Touchscreen: | No |
| Supported video modes: | 480p, 1080p, 576p, 1080i, 720p |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 60.47 cm |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Maximum refresh rate: | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | No |
| Viewable size diagonal: | 60.5 cm |
| Colour gamut: | 85% |
| Response time (fast): | 5 ms |
| Pixel density: | 92.53 ppi |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Microphone in: | No |
| AC (power) in: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 3 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Headphone out: | Yes |
| PC Audio in: | No |
| HDMI: | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| HDCP version: | 1.4 |
| Warnings: | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1585527 |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO, RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |






