





ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1") 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PA248QV
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.30kg
230.02€ (449.87лв.)
без ДДС: 191.68€ (374.89лв.)
![]() |
12 x 21.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, PA248QV
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, цена ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, оферти ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, ревю ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, промоция ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, онлайн магазин ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, поръчай ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black мнения
, ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, гаранция ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, бърза доставка ASUS ProArt PA248QV computer monitor 61.2 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LED Black
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS PA248QV характеристики
, ASUS PA248QV спецификации
, ASUS PA248QV review
, ASUS PA248QV сравнение
, ASUS PA248QV отзиви
, ASUS PA248QV намаление
| Market positioning: | Graphics design |
| Feet colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 387772 |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 28 kWh |
| Power consumption (typical): | 28.2 W |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth (with stand): | 211 mm |
| Weight (with stand): | 6.1 kg |
| Weight (without stand): | 3.9 kg |
| Depth (without stand): | 47 mm |
| Width (with stand): | 533 mm |
| Height (without stand): | 360 mm |
| Height (with stand): | 505 mm |
| Width (without stand): | 533 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Package width: | 649 mm |
| Package weight: | 8.3 kg |
| Package height: | 474 mm |
| Package depth: | 192 mm |
| Cables included: | AC |
| Stand included: | Yes |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 61.2 cm (24.1") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | No |
| HD type: | WUXGA |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Screen shape: | Flat |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | SmartContrast |
| sRGB coverage (typical): | 100% |
| Display surface: | Matt |
| Display technology: | LED |
| Supported video modes: | 720p, 576p, 480p, 1080p |
| Viewable size diagonal: | 61.1 cm |
| Supported graphics resolutions: | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 480, 1280 x 960, 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1680 x 1050 (WSXGA+), 720 x 400, 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 576, 832 x 624, 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA) |
| Viewable size, vertical: | 32.4 cm |
| Response time: | 5 ms |
| Digital vertical frequency: | 49 - 75 Hz |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.78 million colours |
| Pixel pitch: | 0.27 x 0.27 mm |
| Viewable size, horizontal: | 51.8 cm |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 105 kHz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Contrast ratio (dynamic): | 100000000:1 |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| LED indicators: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Cable lock slot: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Simplified Chinese, English, German, Italian, Dutch, Portuguese, Hungarian, Japanese, Spanish, Croatian, Thai, Traditional Chinese, French, Korean, Romanian, Turkish, Russian, Czech, Polish, Indonesian |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Number of OSD languages: | 21 |
| Tilt angle range: | -5 - 35° |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivel angle range: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Audio input: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| DVI port: | No |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |





