





















ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAASUNVD0919
- Тегло: 1.13kg
- SKU: VGAASUNVD0919
621.04€ (1,214.64лв.)
без ДДС: 517.53€ (1,012.20лв.)
![]() |
12 x 58.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, VGAASUNVD0919
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, цена ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, оферти ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, ревю ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, промоция ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, онлайн магазин ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, поръчай ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 мнения
, ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, гаранция ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, бърза доставка ASUS Dual -RTX5060TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS VGAASUNVD0919 характеристики
, ASUS VGAASUNVD0919 спецификации
, ASUS VGAASUNVD0919 review
, ASUS VGAASUNVD0919 сравнение
, ASUS VGAASUNVD0919 отзиви
, ASUS VGAASUNVD0919 намаление
EAN: 4711387994306
MPN: 90YV0MH0-M0NA00
Technical Specifications
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Processor frequency (OC mode) | 2632 MHz |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Processor boost clock speed | 2602 MHz |
| CUDA cores | 4608 |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Memory bus | 128 bit |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| SFF ready | Yes |
| Product colour | Black |
| Product colour | Grey |
| Cooling type | Active |
| Number of slots | 2.5 |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Height | 120 mm |
| Length | 229 mm |
| Weight | 656 g |
| Depth | 50 mm |
| NPU performance up to | 767 TOPs |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| HDCP | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| TV tuner integrated | No |
| Package depth | 219 mm |
| Package height | 67 mm |
| Package weight | 1.12 kg |
| Package width | 364 mm |
| Package type | Box |
| Manual | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| HDMI version | 2.1b |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.5 x 37.5 x 7.3 cm
Weight: 1.13 kg

