





DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1") 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BMJD
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.74kg
186.92€ (365.59лв.)
без ДДС: 155.77€ (304.66лв.)
![]() |
12 x 17.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, 210-BMJD
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, цена DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, оферти DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, ревю DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, промоция DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, онлайн магазин DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, поръчай DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black мнения
, DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, гаранция DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, бърза доставка DELL P Series P2425 computer monitor 61.1 cm (24.1) 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BMJD характеристики
, DELL 210-BMJD спецификации
, DELL 210-BMJD review
, DELL 210-BMJD сравнение
, DELL 210-BMJD отзиви
, DELL 210-BMJD намаление
| Feet colour: | Grey |
| Front bezel colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 14 kWh |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (typical): | 13.6 W |
| Power consumption (max): | 74 W |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Input current: | 1.5 A |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1870858 |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Non-operating altitude: | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Width (with stand): | 531.8 mm |
| Weight (with stand): | 4.66 kg |
| Width (without stand): | 531.8 mm |
| Bezel width (side): | 6.7 mm |
| Depth (without stand): | 50 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.3 cm |
| Height (without stand): | 343.7 mm |
| Bezel width (top): | 6.7 mm |
| Height (with stand): | 364 mm |
| Depth (with stand): | 181.8 mm |
| Weight (without stand): | 3.15 kg |
| Windows operating systems supported: | Yes, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 6.75 kg |
| USB cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | HDMI, USB, DisplayPort |
| Quick start guide: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Panel type: | IPS |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal (metric): | 61 cm |
| Display technology: | LCD |
| Supported graphics resolutions: | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 720 x 400, 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200, 1024 x 768 (XGA), 800 x 600 (SVGA), 1152 x 864 (XGA+), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Vertical scan range: | 48 - 76 Hz |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.27 x 0.27 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Screen shape: | Flat |
| Response time: | 8 ms |
| Viewable size, horizontal: | 51.8 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1500:1 |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Backlight type: | LED |
| Horizontal scan range: | 30 - 83 kHz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel density: | 94.07 ppi |
| Viewable size, vertical: | 32.4 cm |
| Viewable size diagonal: | 61.1 cm |
| Surface hardness: | 3H |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Response time (fast): | 5 ms |
| Dell ComfortView technology: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 61.1 cm (24.1") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Plug and Play: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| AC (power) in: | Yes |
| Headphone out: | No |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 3 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| HDCP version: | 1.4 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery up to: | 15 W |
| Compliance certificates: | RoHS, TÜV mark |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO |
| Doesn't contain: | Mercury, PVC/BFR, Arsenic |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 13 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 162 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 4 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e): | 67 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 79 |
| PAIA version: | GaBi version 1, 2024 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 95 |






