

















ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8" Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMASUALL0236
- Тегло: 10.10kg
- SKU: KOMASUALL0236
908.26€ (1,776.39лв.)
без ДДС: 756.88€ (1,480.33лв.)
![]() |
12 x 85.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, KOMASUALL0236
, ASUS
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, цена ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, оферти ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, ревю ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, промоция ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, онлайн магазин ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, поръчай ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White мнения
, ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asus {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, гаранция ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, бърза доставка ASUS A5402WVARK-WPC003X All-in-One PC Intel Core 7 150U 23.8 Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro White
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ASUS KOMASUALL0236 характеристики
, ASUS KOMASUALL0236 спецификации
, ASUS KOMASUALL0236 review
, ASUS KOMASUALL0236 сравнение
, ASUS KOMASUALL0236 отзиви
, ASUS KOMASUALL0236 намаление
EAN: 4711387613160
MPN: A5402WVARK-WPC003X
Technical Specifications
| Processor generation | Intel Core (Series 1) |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core base frequency | 1.8 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Performance cores | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor family | Intel Core 7 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor base power | 15 W |
| Processor cores | 10 |
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor threads | 12 |
| Processor model | 150U |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | 2 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Product colour | White |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Colour name | White |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter output voltage | 20 V |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Depth (with stand) | 201 mm |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Height (with stand) | 426 mm |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| WWAN | Not installed |
| Mobile network connection | No |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Product type | All-in-One PC |
| HDD user password | Yes |
| BIOS password | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| RGB colour space | sRGB |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Panel type | LCD |
| Colour gamut | 100% |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| HD type | Full HD |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compliance certificates | REACH |
| Card reader integrated | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Compatible memory cards | MMC |
| Compatible memory cards | SD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Number of side audio ports | 1 |
| Number of rear USB ports | 4 |
| Number of side USB ports | 3 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Camera HD type | Full HD |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 56.5 x 19.5 x 65 cm
Weight: 10.1 kg

