LG 55UR78003LK TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG 55UR78003LK TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Black 55UR78003LK.AEU – LG  Телевизори
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 55UR78003LK.AEU
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 20.00kg
ГПР /%/
Product colour:Black
VESA mounting:Yes
Power consumption (standby):0.5 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:81 kWh
Energy efficiency class (HDR):G
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:121 kWh
Energy efficiency class (SDR):G
Works with Amazon Alexa:Yes
Noise reduction:No
USB recording:No
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Game features:Game Optimizer, HGiG
Native aspect ratio:16:9
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal (metric):138.8 cm
Screen shape:Flat
Native refresh rate:60 Hz
HD type:4K Ultra HD
Display diagonal:139.7 cm (55")