


-33 %



Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 55Q60DAUXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 19.50kg
611.10€ (1,195.21лв.)
916.66€ (1,792.82лв.)
без ДДС: 509.25€ (996.01лв.)
![]() |
12 x 57.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, 55Q60DAUXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, цена Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, оферти Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, ревю Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, промоция Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, онлайн магазин Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, поръчай Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH) мнения
, Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH) сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, гаранция Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, бърза доставка Samsung Q60D QE55Q60DAU 138 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Titanium (55Q60DAUXXH)
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung 55Q60DAUXXH характеристики
, Samsung 55Q60DAUXXH спецификации
, Samsung 55Q60DAUXXH review
, Samsung 55Q60DAUXXH сравнение
, Samsung 55Q60DAUXXH отзиви
, Samsung 55Q60DAUXXH намаление
| Screen TV transmission to mobile device: | Yes |
| Product colour: | Titanium |
| VESA mounting: | Yes |
| Stand colour: | Titanium |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm |
| Introduction year: | 2024 |
| Frameless design: | Yes |
| Stand type: | Legs stand |
| Colour name: | Titan Gray |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (typical): | 63 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 63 kWh |
| Power consumption (max): | 145 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Width (with stand): | 1232.1 mm |
| Height (with stand): | 745.9 mm |
| Depth (with stand): | 224 mm |
| Weight (with stand): | 15.8 kg |
| Height (without stand): | 708.3 mm |
| Depth (without stand): | 25.7 mm |
| Width (without stand): | 1232.1 mm |
| Weight (without stand): | 15.5 kg |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Eco sensor: | Yes |
| Game features: | Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound |
| SmartThings app support: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| Tap view: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Contrast Enhancer, Quantum Processor Lite 4K |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Supreme UHD Dimming |
| Package width: | 1232.1 mm |
| Package depth: | 148 mm |
| Package height: | 846 mm |
| Package weight: | 22 kg |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Display technology: | QLED |
| Display diagonal (metric): | 138 cm |
| LED backlighting type: | Dual LED |
| Native refresh rate: | 50/60 Hz |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Number of speakers: | 2 |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Adaptive sound: | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF connector type: | F, IEC |
| One Connect box: | Yes |
| Quantum dot color technology: | Yes |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Operating system installed: | Tizen |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Video apps: | Disney+, YouTube, HBO, Hulu+, Netflix, Samsung TV Plus, Amazon Prime Video, Apple TV |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Sound mirroring: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| Samsung technologies (AV/TV): | Dual LED, Object Tracking Sound Lite, AirSlim, Smart Calibration, Quantum Dot Display, Samsung Health, HDMI eARC, Tap View, Wide Viewing Angle, Contrast Enhancer, Q-Symphony, Samsung TV Plus, Quantum HDR, AirPlay 2, Quantum Processor 4K, HDR10+, Supreme UHD Dimming, AI Scaling, Dolby Atmos®, Works With Amazon Alexa, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Expert Calibration |











