


-31 %



Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black, Titanium 2000 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE65QN92DATXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 27.50kg
1,446.50€ (2,829.12лв.)
2,104.00€ (4,115.06лв.)
без ДДС: 1,205.42€ (2,357.60лв.)
![]() |
12 x 136.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, QE65QN92DATXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, цена Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, оферти Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, ревю Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, промоция Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, онлайн магазин Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, поръчай Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m² мнения
, Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, гаранция Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, бърза доставка Samsung QN92D QE65QN92DAT 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Titanium 2000 cd/m²
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE65QN92DATXXH характеристики
, Samsung QE65QN92DATXXH спецификации
, Samsung QE65QN92DATXXH review
, Samsung QE65QN92DATXXH сравнение
, Samsung QE65QN92DATXXH отзиви
, Samsung QE65QN92DATXXH намаление
| Frameless design: | Yes |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| Colour name: | Titan Black |
| Stand colour: | Black |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Stand type: | Hexagon stand |
| Introduction year: | 2024 |
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 90 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 210 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (max): | 285 W |
| Power consumption (typical): | 90 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Universal Browse & Play: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Weight (without stand): | 24.2 kg |
| Stand depth: | 27.1 cm |
| Stand width: | 39 cm |
| Depth (without stand): | 26.9 mm |
| Height (without stand): | 828.7 mm |
| Weight (with stand): | 27.5 kg |
| Width (without stand): | 1446.3 mm |
| Height (with stand): | 891.3 mm |
| Depth (with stand): | 270.6 mm |
| Width (with stand): | 1446.3 mm |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| Eco sensor: | Yes |
| Brightness detection: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive) |
| Backlight dimming technology: | Ultimate UHD Dimming Pro |
| Tap view: | Yes |
| USB recording: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| TV sound to mobile device: | Yes |
| Adaptive picture: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| AI Upscale: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer Pro, Neural Quantum Processor 4K Gen 2 |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Colour detection: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| ConnectShare (USB): | Yes |
| ConnectShare (HDD): | Yes |
| Noise reduction: | Yes |
| Package depth: | 185 mm |
| Package width: | 1622 mm |
| Package weight: | 35.4 kg |
| Package height: | 935 mm |
| E-manual: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | TM2360E |
| Desktop stand: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Display refresh rates supported: | 144 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 163 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Quantum Matrix Technology |
| LED backlighting type: | Mini LED |
| Display brightness: | 2000 cd/m² |
| Display technology: | Neo QLED |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| LED backlight: | Yes |
| Music wall: | Yes |
| Audio pre-selection descriptor: | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Multiroom audio technology: | Samsung Multiroom Link |
| Number of speakers: | 8 |
| Multiroom: | Yes |
| RMS rated power: | 70 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos |
| Adaptive sound+: | Yes |
| Audio output channels: | 4.2.2 channels |
| RF connector type: | F, IEC |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| PC in (D-Sub): | No |
| AC (power) in: | Yes |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Sound mirroring: | Yes |
| Screen mirroring: | Yes |
| Video apps: | Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, Netflix, Rakuten TV, NOW TV, Samsung TV Plus, YouTube |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Universal guide: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3 |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Timeshift: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV): | Smart Calibration, Samsung TV Plus, Ambient Mode+, Buds Auto Switch, Built-in SmartThings Hub, Auto HDR Remastering, Motion Xcelerator, Expert Calibration, AMD FreeSync™ Premium Pro, Object Tracking Sound Lite, Quantum Dot Display, HDMI eARC, Adaptive Sound Pro, Smart TV powered by Tizen, HDR10+, Solar Cell One Remote, Active Voice Amplifier Pro, AI Scaling, Dolby Atmos®, Q-Symphony, Gaming Hub, Samsung Multi View, Ultimate UHD Dimming Pro, Quantum Matrix Technology, Wide Viewing Angle, Neo Quantum HDR, NQ4 AI Gen2 Processor, Neural Quantum Processor 4K, Mobile Tap Mirroring, EyeComfort Mode |











