

















LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLG-GAM0038
- Тегло: 5.42kg
- SKU: MONLG-GAM0038
143.58€ (280.82лв.)
без ДДС: 119.65€ (234.02лв.)
![]() |
12 x 13.56 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONLG-GAM0038
, LG
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lg {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка LG 24GS50F-B computer monitor 60.2 cm (23.7) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LG MONLG-GAM0038 характеристики
, LG MONLG-GAM0038 спецификации
, LG MONLG-GAM0038 review
, LG MONLG-GAM0038 сравнение
, LG MONLG-GAM0038 отзиви
, LG MONLG-GAM0038 намаление
EAN: 8806096090701
MPN: 24GS50F-B
Technical Specifications
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Input current | 1.3 A |
| Power consumption (typical) | 15.7 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (max) | 16 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Depth (without stand) | 39 mm |
| Width (without stand) | 539.5 mm |
| Weight (without stand) | 2.96 kg |
| Weight (with stand) | 3.55 kg |
| Height (without stand) | 322.2 mm |
| Width (with stand) | 539.5 mm |
| Height (with stand) | 414.2 mm |
| Depth (with stand) | 195.6 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Smart modes | Energy saving |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 5.3 kg |
| Package width | 710 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 156 mm |
| Stand included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Panel type | VA |
| Maximum refresh rate | 182 Hz |
| Display diagonal (metric) | 60.4 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display technology | LCD |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 60.2 cm (23.7") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 5 ms |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Pixel pitch | 0.2739 x 0.2739 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| HD type | Full HD |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDCP | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Brand specific technologies | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Introduction year | 2024 |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1972273 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39.9 x 70.6 x 15.3 cm
Weight: 5.42 kg



