


-31 %



Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: QE85QN85DBTXXH
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 60.50kg
2,126.14€ (4,158.36лв.)
3,092.57€ (6,048.54лв.)
без ДДС: 1,771.78€ (3,465.30лв.)
![]() |
12 x 200.78 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, QE85QN85DBTXXH
, Samsung
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, цена Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, оферти Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, ревю Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, промоция Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, онлайн магазин Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, поръчай Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver мнения
, Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, samsung {ucfirst}телевизори
, оригинален Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, гаранция Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, бърза доставка Samsung QN85D QE85QN85DBT 2.16 m (85) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Carbon
, Silver
, Samsung цена
, Samsung промоция
, Samsung отстъпка
, Samsung Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Samsung QE85QN85DBTXXH характеристики
, Samsung QE85QN85DBTXXH спецификации
, Samsung QE85QN85DBTXXH review
, Samsung QE85QN85DBTXXH сравнение
, Samsung QE85QN85DBTXXH отзиви
, Samsung QE85QN85DBTXXH намаление
| Stand colour: | Silver |
| Introduction year: | 2024 |
| Stand type: | Hexagon stand |
| Bezel type: | 3 Bezel-less |
| Slim fit wall mount support: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Carbon |
| Panel mounting interface: | 600 x 400 |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 357 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 143 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Number of OSD languages: | 27 |
| Depth (without stand): | 47 mm |
| Weight (without stand): | 42.5 kg |
| Height (without stand): | 1082.9 mm |
| Width (without stand): | 1892.4 mm |
| Depth (with stand): | 309.3 mm |
| Weight (with stand): | 49.7 kg |
| Width (with stand): | 1892.4 mm |
| Height (with stand): | 1141.4 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| AI Upscale: | Yes |
| TV sound to mobile device: | Yes |
| Ambient mode: | Ambient Mode+ |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Neo Quantum HDR |
| Subtitles function: | Yes |
| Video upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| Game features: | Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Tap view: | Yes |
| Teletext standards: | EPG |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| Eco sensor: | Yes |
| SmartThings app support: | Yes |
| TV key support: | Yes |
| Backlight dimming technology: | Supreme UHD Dimming |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Picture processing technology: | Samsung Real Depth Enhancer |
| Package width: | 2150 mm |
| Package height: | 1235 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 209 mm |
| Package weight: | 62.9 kg |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display refresh rates supported: | 120 Hz |
| Dynamic contrast ratio marketing name: | Quantum Matrix Technology |
| Display diagonal: | 2.16 m (85") |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Supported video modes: | 2160p |
| Native refresh rate: | 100 Hz |
| LED backlight: | Yes |
| Motion interpolation technology: | Motion Xcelerator |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | Neo QLED |
| Sound modes: | Adaptive Sound Pro |
| Active voice amplifier (AVA): | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Yes |
| Audio decoders: | 3D Sound, Dolby Atmos |
| RMS rated power: | 40 W |
| Audio output channels: | 2.2 channels |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| RF ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| TV initiate mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart modes: | Filmmaker |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Video apps: | Samsung TV Plus |
| Sound mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.3. |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system installed: | Tizen |
| Samsung technologies (AV/TV): | Supreme UHD Dimming, Dolby Atmos®, Works With Amazon Alexa, 4K AI Upscaling, Samsung Health, HDMI eARC, AMD FreeSync™ Premium Pro, Samsung TV Plus, Quantum Matrix Technology, Wide Viewing Angle, Neo Quantum HDR, Auto HDR Remastering, Q-Symphony, Motion Xcelerator, Gaming Hub, Amazon Alexa Built-in, Active Voice Amplifier, Adaptive Sound Pro, Smart Calibration, AirPlay 2, Smart TV powered by Tizen |











