













Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OSWLDLLAT0255
- Тегло: 0.26kg
- SKU: OSWLDLLAT0255
64.68€ (126.50лв.)
без ДДС: 53.90€ (105.42лв.)
Етикети:
Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, OSWLDLLAT0255
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, цена Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, оферти Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, ревю Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, промоция Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, онлайн магазин Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, поръчай Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED мнения
, Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, гаранция Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, бърза доставка Ledlenser P7 Black Hand flashlight LED
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0255 намаление
EAN: 4058205037105
MPN: 503102
Technical Specifications
| Height of fall | 1 m |
| Operating temperature | -20°C ~ +40°C |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Control type | Button |
| Housing material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Battery run time | 30 h |
| Battery recharge time | 3 h |
| Number of batteries supported | 4 |
| Rechargeable battery | No |
| Weight | 175 g |
| Height | 131 mm |
| Head diameter | 3.7 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package contents | Lanyard x 1 |
| Package contents | Battery x 1 |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Light output (min) | 40 lm |
| Flashlight modes | Low Power |
| Flashlight modes | Power |
| Flashlight modes | Mid Power |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Light beam distance (min) | 85 m |
| Light output (max) | 650 lm |
| Lamp type | LED |
| Number of power levels | 4 |
| Colour temperature | 6000 - 7500 K |
| Battery technology | AAA Battery |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 7 x 21 cm
Weight: 0.255 kg

