



















Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OSWLDLLAT0265
- Тегло: 3.45kg
- SKU: OSWLDLLAT0265
335.69€ (656.55лв.)
без ДДС: 279.74€ (547.12лв.)
![]() |
12 x 31.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, OSWLDLLAT0265
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, цена Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, оферти Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, ревю Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, промоция Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, онлайн магазин Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, поръчай Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED мнения
, Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, гаранция Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, бърза доставка Ledlenser P21R Black Hand flashlight LED
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0265 намаление
EAN: 4058205037198
MPN: 503105
Technical Specifications
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Height of fall | 1 m |
| Transport lock | Yes |
| Operating temperature | -20°C ~ +40°C |
| Housing material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Control type | Selection ring |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Battery recharge time | 5.5 h |
| Number of batteries supported | 3 |
| Battery type | 32700 battery |
| Battery life (max) | 25 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Weight | 1.25 kg |
| Height | 370 mm |
| Head diameter | 9.5 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package contents | Charging station (type F) |
| Package contents | USB type C cable x 1 |
| Package contents | Shoulder strap |
| Package contents | Tripod adapter (type E) |
| Package contents | Transport Case x 1 |
| Package contents | Battery pack (3 × 32700 LiFePO₄) |
| Package contents | Rubber protective rings (type F) |
| Lamps quantity | 7 lamp(s) |
| Colour temperature | 6000 - 7500 K |
| Light beam distance (max) | 1100 m |
| Flashlight modes | Power |
| Flashlight modes | Low Power |
| Flashlight modes | Boost |
| Flashlight modes | Mid Power |
| Light beam distance (min) | 160 m |
| Light output (min) | 220 lm |
| Lamp type | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Number of power levels | 4 |
| Light output (max) | 12000 lm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 42 x 23 cm
Weight: 3.45 kg


