



















Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OSWLDLLAT0263
- Тегло: 1.75kg
- SKU: OSWLDLLAT0263
184.21€ (360.29лв.)
без ДДС: 153.51€ (300.24лв.)
![]() |
12 x 17.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, OSWLDLLAT0263
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, цена Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, оферти Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, ревю Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, промоция Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, онлайн магазин Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, поръчай Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED мнения
, Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, гаранция Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, бърза доставка Ledlenser P18R Black Hand flashlight LED
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0263 намаление
EAN: 4058205037402
MPN: 503112
Technical Specifications
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Height of fall | 1 m |
| Transport lock | Yes |
| Operating temperature | -20°C ~ +40°C |
| Control type | Selection ring |
| Housing material | Aluminium |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Product colour | Black |
| Battery type | 18650 battery |
| Number of batteries supported | 3 |
| Battery life (max) | 45 h |
| Battery recharge time | 3.5 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Height | 196 mm |
| Weight | 651 g |
| Head diameter | 8,6 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package contents | USB type C cable x 1 |
| Package contents | Charging station (type E) |
| Package contents | Battery pack (3 x 18600 Li-Ion) |
| Package contents | Transport Case x 1 |
| Package contents | Adjustable wrist strap |
| Colour temperature | 6000 - 7500 K |
| Light beam distance (min) | 45 m |
| Light output (min) | 100 lm |
| Lamps quantity | 3 lamp(s) |
| Lamp type | LED |
| Number of power levels | 4 |
| Flashlight modes | Power |
| Flashlight modes | Boost |
| Flashlight modes | Mid Power |
| Flashlight modes | Low Power |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Light beam distance (max) | 600 m |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 24 x 11 x 24.9 cm
Weight: 1.754 kg


