









Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OSWLDLLAT0161
- Тегло: 0.21kg
- SKU: OSWLDLLAT0161
49.24€ (96.30лв.)
без ДДС: 41.03€ (80.25лв.)
Етикети:
Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, OSWLDLLAT0161
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, цена Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, оферти Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, ревю Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, промоция Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, онлайн магазин Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, поръчай Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey мнения
, Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, гаранция Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, бърза доставка Flashlight Ledlenser MH 5 Black-Grey
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0161 намаление
EAN: 4058205019873
MPN: 502147
Technical Specifications
| Technologies used | Advanced Focus System |
| Technologies used | Low Battery Warning |
| Technologies used | Front Switch |
| Technologies used | Rapid Focus |
| Technologies used | Smart Light Technology |
| Technologies used | Dual Power Source |
| Waterproof | IP54 |
| Pivoting head | Yes |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Control type | Buttons |
| Number of light modes | 2 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Charging time | 2.5 h |
| Battery capacity indicator | Yes |
| Battery capacity | 750 mAh |
| Operating time | 2100 min |
| Rechargeable battery | Yes |
| Weight | 92 g |
| Head diameter | 3.1 cm |
| DFU / User manual | Y |
| Base station | Yes |
| Batteries included | Yes |
| USB cable included | Yes |
| Maximum range | 180 m |
| Colour temperature (min) | 6000 K |
| Colour temperature (max) | 7500 K |
| Lamp type | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Light output (max) | 400 lm |
| Number of LEDs | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 6.5 x 10 cm
Weight: 0.211 kg

