



















Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OSWLDLLAT0257
- Тегло: 0.12kg
- SKU: OSWLDLLAT0257
36.83€ (72.03лв.)
без ДДС: 30.69€ (60.02лв.)
Етикети:
Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, OSWLDLLAT0257
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, цена Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, оферти Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, ревю Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, промоция Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, онлайн магазин Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, поръчай Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, Ledlenser P2R Black Pen flashight LED мнения
, Ledlenser P2R Black Pen flashight LED сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, гаранция Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, бърза доставка Ledlenser P2R Black Pen flashight LED
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0257 намаление
EAN: 4058205036955
MPN: 503097
Technical Specifications
| Height of fall | 2 m |
| Operating temperature | -20°C ~ +40°C |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Clip | Yes |
| Product colour | Black |
| Control type | Button |
| Flashlight type | Pen flashight |
| Housing material | Aluminium alloy |
| Battery life (max) | 8 h |
| Battery recharge time | 1.5 h |
| Rechargeable battery | Yes |
| Head diameter | 1.5 cm |
| Height | 98 mm |
| Weight | 36 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package contents | USB type C cable x 1 |
| Package contents | Battery with built-in USB-C port |
| Battery type | 1 x rechargeable battery (10440 USB-C) |
| Light beam distance (max) | 90 m |
| Colour temperature | 6000 - 7500 K |
| Flashlight modes | Power |
| Flashlight modes | Low Power |
| Flashlight modes | Mid Power |
| Light output (min) | 20 lm |
| Lamp type | LED |
| Color Rendering Index (CRI) | 70 |
| Light beam distance (min) | 20 m |
| Number of power levels | 3 |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Light output (max) | 200 lm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 15 x 8 cm
Weight: 0.124 kg

