















Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OSWLDLLAT0188
- Тегло: 0.55kg
- SKU: OSWLDLLAT0188
177.86€ (347.87лв.)
без ДДС: 148.22€ (289.89лв.)
![]() |
12 x 16.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, OSWLDLLAT0188
, Ledlenser
, Офис
, Дом & Градина
, купете Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, цена Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, оферти Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, ревю Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, промоция Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, онлайн магазин Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, поръчай Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight мнения
, Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ledlenser {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, гаранция Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, бърза доставка Led Lenser H19R Core Black Headband flashlight
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 характеристики
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 спецификации
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 review
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 сравнение
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 отзиви
, Ledlenser OSWLDLLAT0188 намаление
EAN: 4058205020961
MPN: 502124
Technical Specifications
| Technologies used | Multi-Core Optics |
| Technologies used | Transportation Loc |
| Technologies used | Flex Sealing Technology |
| Technologies used | Battery Indicator |
| Technologies used | Constant Light |
| Technologies used | Charge Indicator |
| Technologies used | Magnetic Charge System |
| Technologies used | Front Switch |
| Technologies used | Memory Function |
| Technologies used | Advanced Focus System |
| Technologies used | Low Battery Warning |
| Technologies used | Red light |
| Technologies used | Temperature Control System |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Housing material | Aluminium |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Product colour | Black |
| Waterproof | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
| Power source type | Battery |
| Magnetic charging connector | Yes |
| Battery type | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Charging time | 5.5 h |
| Recharge indicator | Yes |
| Battery life (max) | 20 h |
| Battery capacity | 4800 mAh |
| Weight | 374 g |
| Flashlight | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Lamps quantity | 2 lamp(s) |
| Light beam distance (max) | 300 m |
| Number of power levels | 4 |
| Lamp type | LED |
| Luminous flux | 3500 lm |
| Light beam distance (min) | 80 m |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 14.5 x 12.5 cm
Weight: 0.55 kg


