


-33 %



Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED, green – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 503091
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.31kg
52.64€ (102.96лв.)
78.97€ (154.46лв.)
без ДДС: 43.87€ (85.80лв.)
Етикети:
Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, 503091
, Ledlenser
, Фенери
, Електрическо оборудване
, купете Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, цена Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, оферти Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, ревю Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, промоция Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, онлайн магазин Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, поръчай Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green мнения
, Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green сравнение
, евтин Фенери
, топ Фенери
, най-добър Фенери
, нов Фенери
, ledlenser {ucfirst}фенери
, оригинален Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, гаранция Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, бърза доставка Ledlenser HF6R Core teal Green - Headband flashlight LED
, green
, Ledlenser цена
, Ledlenser промоция
, Ledlenser отстъпка
, Ledlenser Фенери
, фенери в българия
, фенери techmag
, онлайн поръчка Фенери
, магазин за Фенери
, топ оферти Фенери
, Ledlenser 503091 характеристики
, Ledlenser 503091 спецификации
, Ledlenser 503091 review
, Ledlenser 503091 сравнение
, Ledlenser 503091 отзиви
, Ledlenser 503091 намаление
| Tilt adjustment: | Yes |
| Dustproof: | Yes |
| Product colour: | Black, Green |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 40 °C |
| International Protection (IP) code: | IP68 |
| Housing material: | Aluminium alloy |
| Magnetic charging connector: | Yes |
| Flashlight type: | Headband flashlight |
| Water resistance: | Yes |
| Overheat protection: | Yes |
| Battery capacity: | 2000 mAh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power source: | Battery |
| Battery voltage: | 3.7 V |
| Charging time: | 225 min |
| Battery capacity indicator: | Yes |
| Battery level indicator: | Yes |
| Operating time (max): | 60 hrs |
| Weight: | 126 g |
| Flashlight: | Yes |
| Cables included: | Magnetic charging cable |
| DFU / User manual: | Y |
| Adjustable headband: | Yes |
| Changing the colour of light: | Yes |
| Number of illumination LEDs: | 4 |
| Colour temperature (max): | 6200 K |
| Colour temperature (min): | 5200 K |
| Light beam distance (max): | 160 m |
| Light colour: | Red, White |
| Lamp type: | LED |
| Fixture dimmable: | Yes |
| Color Rendering Index (CRI): | 70 |
| Luminous flux: | 800 lm |





