GIGABYTE MO34WQC2 34" OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440, 240Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1, Displayport 1.4 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MO34WQC2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 16.73kg
Етикети:
GIGABYTE MO34WQC2 34 OLED WQHD Curved Gaming Monitor - 3440 x 1440
, 240Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, MO34WQC2
, GIGABYTE
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, 240Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, Displayport 1.4
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, евтин LCD & LED Монитори
, gigabyte {ucfirst}lcd & led монитори
, 240Hz
, 240Hz
, 240Hz
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори techmag
, GIGABYTE MO34WQC2 характеристики
, GIGABYTE MO34WQC2 review
, GIGABYTE MO34WQC2 сравнение
, GIGABYTE MO34WQC2 отзиви
, GIGABYTE MO34WQC2 намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Input current: | 2 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Height (without stand): | 361.2 mm |
| Depth (without stand): | 105.8 mm |
| Width (without stand): | 811.7 mm |
| Weight (without stand): | 6.68 kg |
| Weight (with stand): | 9.86 kg |
| Depth (with stand): | 244.3 mm |
| Width (with stand): | 811.7 mm |
| Height (with stand): | 595.3 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| Package height: | 527 mm |
| Package width: | 990 mm |
| Package weight: | 12.5 kg |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 238 mm |
| Cables included: | AC, DisplayPort, HDMI |
| Display technology: | OLED |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | OLED |
| Contrast ratio (typical): | 1500000:1 |
| Colour gamut: | 99% |
| Colour depth: | 10 bit |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Screen shape: | Curved |
| Pixel pitch: | 0.2315 x 0.2315 mm |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Response time: | 0.03 ms |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness (peak): | 1000 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | DisplayHDR 400 True Black |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Screen curvature rating: | 1800R |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 6 W |
| Tilt adjustment: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | 0 - 30° |
| Pivot: | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |