





GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD), 240Hz, 0.03ms, 250 cd/m2, KVM, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, Displayport2.1 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: FO32U2P
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 13.70kg
976.16€ (1,909.21лв.)
без ДДС: 813.47€ (1,591.01лв.)
![]() |
12 x 92.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, FO32U2P
, GIGABYTE
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, цена GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, оферти GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, ревю GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, промоция GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, онлайн магазин GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, поръчай GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1 мнения
, GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1 сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, gigabyte {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, гаранция GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, бърза доставка GIGABYTE AORUS FO32U2P 32” OLED Gaming Monitor - 3840 x 2160(UHD)
, 240Hz
, 0.03ms
, 250 cd/m2
, KVM
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, Displayport2.1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, GIGABYTE FO32U2P характеристики
, GIGABYTE FO32U2P спецификации
, GIGABYTE FO32U2P review
, GIGABYTE FO32U2P сравнение
, GIGABYTE FO32U2P отзиви
, GIGABYTE FO32U2P намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 100 - 250 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 78 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.3 W |
| Energy efficiency class (SDR): | Not available |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 44 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Depth (with stand): | 158.6 mm |
| Width (with stand): | 718.3 mm |
| Height (with stand): | 613.6 mm |
| Width (without stand): | 718.3 mm |
| Height (without stand): | 417.5 mm |
| Weight (without stand): | 6.2 kg |
| Weight (with stand): | 8.53 kg |
| Depth (without stand): | 57.2 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package height: | 580 mm |
| Package weight: | 13.2 kg |
| Package width: | 980 mm |
| Package depth: | 190 mm |
| Cables included: | USB, HDMI, DisplayPort |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic): | 1500000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Response time: | 0.03 ms |
| Display diagonal: | 80 cm (31.5") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.181 x 0.181 mm |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| Maximum refresh rate: | 240 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 39.5 cm |
| Colour gamut: | 99% |
| Viewable size, horizontal: | 69.9 cm |
| Panel type: | OLED |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Colour depth: | 10 bit |
| Display technology: | OLED |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | DisplayHDR 400 True Black |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 10 W |
| Built-in camera: | No |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | 0 - 20° |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| Pivot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DVI port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| USB upstream port type: | USB Type-A, USB Type-C |
| Mini DisplayPorts quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 18 W |
| HDMI: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| Hardware calibration: | Yes |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |





