















GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440, 500Hz, 0.03ms, KVM, 300 cd/m², FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 500, DisplayPort 2.1
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONGIGGAM0070
- Тегло: 11.45kg
- SKU: MONGIGGAM0070
872.16€ (1,705.80лв.)
без ДДС: 726.80€ (1,421.50лв.)
![]() |
12 x 82.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, MONGIGGAM0070
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, цена GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, оферти GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, ревю GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, промоция GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, онлайн магазин GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, поръчай GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1 мнения
, GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, гаранция GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, бърза доставка GIGABYTE AORUS FO27Q5P OLED QHD Gaming Monitor - 2560 x 1440
, 500Hz
, 0.03ms
, KVM
, 300 cd/m²
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 500
, DisplayPort 2.1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 характеристики
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 спецификации
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 review
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 сравнение
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 отзиви
, GIGABYTE MONGIGGAM0070 намаление
EAN: 4719331867751
MPN: FO27Q5P
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (PowerSave) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 49 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Depth (without stand) | 57.2 mm |
| Weight (without stand) | 5 kg |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Height (without stand) | 356.4 mm |
| Depth (with stand) | 158.6 mm |
| Height (with stand) | 532.5 mm |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Package width | 900 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package weight | 11.3 kg |
| Package height | 560 mm |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | USB |
| Colour gamut | 99% |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 500 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 500 Hz |
| Colour depth | 10 bit |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Response time | 0.03 ms |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Touchscreen | No |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display technology | OLED |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Panel type | OLED |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Viewable size, horizontal | 59 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Swivel angle range | 0 - 20° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90° |
| Pivot | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2267376 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 90 x 56 x 19 cm
Weight: 11.45 kg

