















GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0, 80 PLUS Platinum, Fully Modular Design, 120mm Fan, ATX 3.0 compatible, EU Plug
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: ZDLGIGOBU0023
- Тегло: 3.13kg
- SKU: ZDLGIGOBU0023
142.34€ (278.40лв.)
без ДДС: 118.62€ (232.00лв.)
![]() |
12 x 13.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, ZDLGIGOBU0023
, GIGABYTE
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, цена GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, оферти GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, ревю GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, промоция GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, онлайн магазин GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, поръчай GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug мнения
, GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gigabyte {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, гаранция GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, бърза доставка GIGABYTE AORUS ELITE P850W ICE Power Supply - PCIe 5.0
, 80 PLUS Platinum
, Fully Modular Design
, 120mm Fan
, ATX 3.0 compatible
, EU Plug
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 характеристики
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 спецификации
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 review
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 сравнение
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 отзиви
, GIGABYTE ZDLGIGOBU0023 намаление
EAN: 4719331554392
MPN: GP-AE850PM PG5 ICE
Technical Specifications
| Warranty period | 10 year(s) |
| Cooling type | Active |
| Product colour | White |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan location | Top |
| On/off switch | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 12 A |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Power protection features | Overheating |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power Good signal delay range | 100 - 150 ms |
| Max output current (+5V) | 25 A |
| Combined power (+12V) | 849.6 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (+3.3V) | 125 W |
| Max output current (+12V) | 70.8 A |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Combined power (+5V) | 125 W |
| Max output current (+3.3V) | 25 A |
| Efficiency | 90% |
| Total power | 850 W |
| Hold time | 16 ms |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Weight | 2.68 kg |
| Depth | 140 mm |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Purpose | PC |
| Bearing technology | Ball bearing |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Platinum |
| ATX version | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Package weight | 3.31 kg |
| Package type | Box |
| Package width | 340 mm |
| Package depth | 206 mm |
| Package height | 120 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Floppy disk drive connector | Yes |
| Floppy drive power connector | 2 |
| Motherboard power cable length | 65 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 6 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| Number of SATA power connectors | 8 |
| Cabling type | Fully-Modular |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| PCI Express connector | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.6 x 34.6 x 22.3 cm
Weight: 3.134 kg

