





GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD), 360Hz, 0.03ms, KVM, 250 cd/m2, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR True Black 400, HDMI 2.1 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: FO27Q3
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 11.42kg
1,199.30€ (2,345.63лв.)
без ДДС: 999.42€ (1,954.70лв.)
![]() |
12 x 113.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, FO27Q3
, GIGABYTE
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, цена GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, оферти GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, ревю GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, промоция GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, онлайн магазин GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, поръчай GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1 мнения
, GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1 сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, gigabyte {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, гаранция GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, бърза доставка GIGABYTE AORUS FO27Q3 27” OLED Gaming Monitor - 2560 x 1440(QHD)
, 360Hz
, 0.03ms
, KVM
, 250 cd/m2
, FreeSync Premium Pro
, DisplayHDR True Black 400
, HDMI 2.1
, GIGABYTE цена
, GIGABYTE промоция
, GIGABYTE отстъпка
, GIGABYTE LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, GIGABYTE FO27Q3 характеристики
, GIGABYTE FO27Q3 спецификации
, GIGABYTE FO27Q3 review
, GIGABYTE FO27Q3 сравнение
, GIGABYTE FO27Q3 отзиви
, GIGABYTE FO27Q3 намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 38 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (PowerSave): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 250 V |
| Power consumption (max): | 53 W |
| Depth (without stand): | 57.2 mm |
| Weight (without stand): | 5 kg |
| Weight (with stand): | 7.2 kg |
| Height (without stand): | 356.4 mm |
| Width (without stand): | 610.3 mm |
| Width (with stand): | 610.3 mm |
| Height (with stand): | 532.5 mm |
| Depth (with stand): | 158.6 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package width: | 900 mm |
| Package height: | 560 mm |
| Package depth: | 190 mm |
| Package weight: | 11.3 kg |
| Cables included: | HDMI, DisplayPort, USB |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Viewable size, vertical: | 33.4 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Maximum refresh rate: | 360 Hz |
| Colour depth: | 10 bit |
| Colour gamut: | 93% |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Viewable size, horizontal: | 59 cm |
| Contrast ratio (dynamic): | 1500000:1 |
| Display technology: | OLED |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Panel type: | OLED |
| Pixel pitch: | 0.2292 x 0.2292 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 0.03 ms |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 10 W |
| Adjustable height (max): | 13 cm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Height adjustment: | Yes |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | 0 - 20° |
| Headphone out: | Yes |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to: | 18 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| DVI port: | No |
| HDMI version: | 2.1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Hardware calibration: | Yes |
| Warranty period: | 3 year(s) |
| Products per shipping (inner) case: | 1 pc(s) |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1823144 |





