


-36 %



ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XG27ACS-W
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.10kg
414.37€ (810.44лв.)
648.58€ (1,268.50лв.)
без ДДС: 345.31€ (675.37лв.)
![]() |
12 x 39.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, XG27ACS-W
, ASUS
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, цена ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, оферти ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, ревю ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, промоция ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, онлайн магазин ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, поръчай ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White мнения
, ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, asus {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, гаранция ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, бърза доставка ASUS ROG Strix XG27ACS-W computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD White
, ASUS цена
, ASUS промоция
, ASUS отстъпка
, ASUS LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, ASUS XG27ACS-W характеристики
, ASUS XG27ACS-W спецификации
, ASUS XG27ACS-W review
, ASUS XG27ACS-W сравнение
, ASUS XG27ACS-W отзиви
, ASUS XG27ACS-W намаление
| Product colour: | White |
| Feet colour: | White |
| Market positioning: | Gaming |
| Power consumption (typical): | 23.1 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1885563 |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 45 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Depth (with stand): | 218.8 mm |
| Width (with stand): | 641.8 mm |
| Height (with stand): | 512.9 mm |
| Weight (with stand): | 6.61 kg |
| Height (without stand): | 367.1 mm |
| Weight (without stand): | 3.93 kg |
| Depth (without stand): | 60.1 mm |
| Width (without stand): | 641.8 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Game mode: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC Compatible |
| Package width: | 780 mm |
| Package depth: | 515 mm |
| Package weight: | 10.1 kg |
| Package type: | Box |
| Package height: | 226 mm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 255 kHz |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Digital vertical frequency: | 48 - 180 Hz |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| Colour gamut: | 97% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), DisplayHDR 400 |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | Fast IPS |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Display technology: | LCD |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| sRGB coverage (typical): | 133% |
| Anti-glare screen: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Display brightness (peak): | 400 cd/m² |
| Built-in camera: | No |
| Tilt angle range: | -5 - 20° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | 12 cm, Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| Swivelling: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Wall mountable: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDCP: | Yes |
| Audio input: | No |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| USB Type-C downstream ports quantity: | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 7.5 W |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI: | Yes |
| Shadow control: | Yes |
| Motion blur reduction: | Yes |
| Warnings: | Do not expose to water or excessive moisture., The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Sustainability certificates: | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Sustainability compliance: | Yes |





