





Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02802-11
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.17kg
1,063.09€ (2,079.23лв.)
без ДДС: 885.91€ (1,732.69лв.)
![]() |
12 x 100.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, 010-02802-11
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, цена Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, оферти Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, ревю Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, промоция Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, онлайн магазин Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, поръчай Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch мнения
, Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, гаранция Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, бърза доставка Garmin EPIX PRO Gen 2 42mm Sapphire Eition sports watch
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02802-11 характеристики
, Garmin 010-02802-11 спецификации
, Garmin 010-02802-11 review
, Garmin 010-02802-11 сравнение
, Garmin 010-02802-11 отзиви
, Garmin 010-02802-11 намаление
| Alarm clock: | Yes, Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Activity monitoring: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Calories burned: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Sun & moon information: | Yes |
| Accelerometer: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Interval training: | Yes |
| Workout tracking: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Thermometer: | Yes |
| Training recommendations: | Yes |
| Heart rate measuring: | Manual, Automatic |
| Memory for music: | Yes |
| Call notifications: | Yes |
| Auto training program adapting: | Yes |
| Heart rate contact sensors: | Yes |
| VIRB® remote control: | Yes |
| Activity: | Gym, multisport, indoor training, outdoor running, outdoor recreational activities, cycling, swimming, water sports, motorsports, racquet sports, winter sports, sports profiles, boxing, rollerblading, |
| Garmin Pay: | Yes |
| Training effect measurement: | Yes |
| Automatic daylight saving time: | Yes |
| Jet lag assistant: | Yes |
| Barometrischer Höhenmesser: | Yes |
| Running dynamics: | Yes |
| Weather display: | Yes |
| Smart notifications: | Yes |
| Virtual partner function: | Yes |
| Training programming: | Yes |
| Find my phone function: | Yes |
| Installed maps: | Yes |
| Remote audio playback: | Yes |
| Morning report: | Yes |
| Auto Lap®: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Race predictor: | Yes |
| Connect IQ™: | Yes |
| Recovery time suggestion: | Yes |
| Blood pressure monitor: | Yes |
| Automatic daily activity detection: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Option to set large font: | Yes |
| Skin temperature: | Yes |
| LED torch: | Yes |
| Find my watch function: | Yes |
| Watch case size: | 42 mm |
| Watch case material: | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Watch case colour: | Gold |
| Bezel material: | Stainless steel or titanium |
| Band colour: | Beige |
| Band material: | Silicone |
| Colour name: | Soft Gold |
| Shape: | Round |
| Market positioning: | Sport watch |
| Water resistance: | 10 ATM |
| Lens material: | Sapphire glass |
| Charging method: | Charger with Garmin connector |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery life (in continuous-on mode): | 4 days |
| Battery life (watch mode): | 10 days |
| Weight: | 63 g |
| Depth: | 42 mm |
| Width: | 42 mm |
| Thickness: | 1.41 cm |
| GLONASS: | Yes |
| Galileo: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| SatIQ™ technology: | Yes |
| Flash memory: | 32 GB |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Display type: | AMOLED |
| Display diagonal: | 3.05 cm (1.2") |
| Colour display: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Display resolution: | 390 x 390 pixels |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |






