





Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02803-11
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.18kg
637.18€ (1,246.21лв.)
без ДДС: 530.98€ (1,038.51лв.)
![]() |
12 x 60.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, 010-02803-11
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02803-11 характеристики
, Garmin 010-02803-11 спецификации
, Garmin 010-02803-11 review
, Garmin 010-02803-11 сравнение
, Garmin 010-02803-11 отзиви
, Garmin 010-02803-11 намаление
| Heart rate monitor: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Calories burned: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Stress monitoring function: | Yes |
| Blood pressure monitor: | Yes |
| Recovery time suggestion: | Yes |
| Weather display: | Yes |
| Sun & moon information: | Yes |
| Remote take picture: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Running dynamics: | Yes |
| Automatic daily activity detection: | Yes |
| Heart rate measuring: | Manual, Automatic |
| Smart notifications: | Yes |
| Workout tracking: | Yes |
| Virtual partner function: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Interval training: | Yes |
| Alarm clock: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Accelerometer: | Yes |
| Thermometer: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Call notifications: | Yes |
| Activity monitoring: | Yes |
| Training programming: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Race predictor: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Heart rate contact sensors: | Yes |
| Find my phone function: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Training recommendations: | Yes |
| Remote audio playback: | Yes |
| Training effect measurement: | Yes |
| Auto training program adapting: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Market positioning: | Sport watch |
| Watch case size: | 47 mm |
| Watch case material: | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Titanium |
| Watch case colour: | Black |
| Band colour: | Black |
| Water resistance: | 10 ATM |
| Band material: | Silicone |
| Shape: | Round |
| Lens material: | Sapphire |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery life: | 16 day(s) |
| Width: | 47 mm |
| Depth: | 47 mm |
| Thickness: | 1.45 cm |
| Weight: | 70 g |
| GPS (satellite): | Yes |
| Galileo: | Yes |
| GLONASS: | Yes |
| Flash memory: | 32 GB |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Display resolution: | 416 x 416 pixels |
| Display type: | Digital |
| Display technology: | AMOLED |
| Touchscreen: | Yes |
| Display diagonal: | 3.3 cm (1.3") |
| Always-on display: | Yes |
| Colour display: | Yes |
| Watch glass type: | Sapphire |
| Wi-Fi: | Yes |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Warnings: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |






