



















Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7") TFT Touchscreen 239.6 g Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GPSGARGPN0106
- Тегло: 0.52kg
- SKU: GPSGARGPN0106
244.50€ (478.20лв.)
без ДДС: 203.75€ (398.50лв.)
![]() |
12 x 23.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, GPSGARGPN0106
, Garmin
, Авто-Мото Хоби
, купете Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, цена Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, оферти Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, ревю Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, промоция Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, онлайн магазин Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, поръчай Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black мнения
, Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black сравнение
, евтин Авто-Мото Хоби
, топ Авто-Мото Хоби
, най-добър Авто-Мото Хоби
, нов Авто-Мото Хоби
, garmin {ucfirst}авто-мото хоби
, оригинален Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, гаранция Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, бърза доставка Garmin DriveSmart 76 navigator Fixed 17.8 cm (7) TFT Touchscreen 239.6 g Black
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Авто-Мото Хоби
, авто-мото хоби в българия
, авто-мото хоби techmag
, онлайн поръчка Авто-Мото Хоби
, магазин за Авто-Мото Хоби
, топ оферти Авто-Мото Хоби
, Garmin GPSGARGPN0106 характеристики
, Garmin GPSGARGPN0106 спецификации
, Garmin GPSGARGPN0106 review
, Garmin GPSGARGPN0106 сравнение
, Garmin GPSGARGPN0106 отзиви
, Garmin GPSGARGPN0106 намаление
EAN: 753759276522
MPN: 010-02470-10
Technical Specifications
| Storage media type | Memory card |
| Internal storage capacity | 32 GB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Easy to use | Yes |
| Form factor | Fixed |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life (max) | 1 h |
| Power source type | Battery |
| Width | 173 mm |
| Height | 99 mm |
| Depth | 19 mm |
| Weight | 239.6 g |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Built-in camera | No |
| Display | TFT |
| Display size (HxV) (imperial) | 152.4 x 88.9 mm (6 x 3.5") |
| Display resolution | 1024 x 600 pixels |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Backlight display | Yes |
| Touch technology | Multi-touch |
| Touchscreen | Yes |
| Display size (HxV) | 152 x 89 mm |
| Traffic Message Channel (TMC) | Yes |
| Road signs | Yes |
| Live service | Yes |
| Live Traffic Message Channel (TMC) | Yes |
| Voice commands | Yes |
| Choice of route setup | Yes |
| Speed limits | Yes |
| Lane guidance | Yes |
| Road camera report | Yes |
| Truck | No |
| Aviation | No |
| Sport (fitness, running) | No |
| Auto | Yes |
| Outdoor (hiking, trekking) | No |
| Bicycle | No |
| Marine (chartplotters, sounders) | No |
| Motorcycle | No |
| Camper/Caravan | No |
| Golf | No |
| Geocaching (GPS stash hunt) | No |
| Lifetime map updates | Yes |
| Maps included | Yes |
| Ability to add maps | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 19 x 13 cm
Weight: 0.52 kg

