





















Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4") MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0240
- Тегло: 0.35kg
- SKU: SIAGARZEG0240
650.02€ (1,271.32лв.)
без ДДС: 541.68€ (1,059.43лв.)
![]() |
12 x 61.38 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, SIAGARZEG0240
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Enduro 2 3.56 cm (1.4) MIP 35 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0240 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0240 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0240 review
, Garmin SIAGARZEG0240 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0240 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0240 намаление
EAN: 753759296650
MPN: 010-02754-01
Technical Specifications
| Personal info management (PIM) | Calendar |
| Personal info management (PIM) | Countdown timer |
| Personal info management (PIM) | Alarm clock |
| Distance travelled | Yes |
| Recommended activity | Hunting |
| Recommended activity | Climbing |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Hiking |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Tennis |
| Recommended activity | Swimming |
| Recommended activity | Golf |
| Recommended activity | Surfing |
| Recommended activity | Skiing |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Fishing |
| Electronic compass | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Music control | Yes |
| Music player | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Water resistance | 10 ATM |
| Band material | Nylon |
| Protection features | Waterproof |
| Market positioning | Smartwatch |
| Wrist size range | 110 - 220 mm |
| Band colour | Black |
| Shape | Round |
| Band size | One Size |
| Watch case material | Glass Fiber Reinforced Polymer (GFRP), Titanium |
| Watch case size | 35 mm |
| Watch case colour | Grey |
| Battery life (max) | 1104 h |
| Battery life (GPS mode) | 150 h |
| Solar power | Yes |
| Thickness | 1.56 cm |
| Width | 51 mm |
| Depth | 51 mm |
| Weight | 70 g |
| GPS (satellite) | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Built-in camera | No |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Built-in microphone | No |
| Flash memory | 32 GB |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display diagonal | 3.56 cm (1.4") |
| Display technology | MIP |
| Colour display | Yes |
| Watch glass type | Sapphire |
| Touchscreen | Yes |
| Display type | Digital |
| Display resolution | 280 x 280 pixels |
| Bluetooth | Yes |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Warnings | Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |
| Warnings | Avoid prolonged contact with water to prevent damage to the device. |
| Warnings | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 10 x 10 cm
Weight: 0.35 kg

