





Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3") MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02638-20
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.33kg
437.93€ (856.51лв.)
без ДДС: 364.94€ (713.76лв.)
![]() |
12 x 41.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, 010-02638-20
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Forerunner 955 3.3 cm (1.3) MIP Digital 260 x 260 pixels Touchscreen Black Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02638-20 характеристики
, Garmin 010-02638-20 спецификации
, Garmin 010-02638-20 review
, Garmin 010-02638-20 сравнение
, Garmin 010-02638-20 отзиви
, Garmin 010-02638-20 намаление
| Heart rate measuring: | Automatic |
| Heart rate contact sensors: | Yes |
| Vibrating alarm clock: | Yes |
| Unit-to-unit transfer: | Yes |
| Blood pressure monitor: | Yes |
| Running dynamics: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Weather display: | Yes |
| Music player: | Yes |
| Multisport mode: | Yes |
| Smart notifications: | Yes |
| Calendar notifications: | Yes |
| Training recommendations: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Real-time guidance: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Interval training: | Yes |
| Recommended activity: | Running, Swimming, Golf |
| Weather forecast: | Yes |
| Auto training program adapting: | Yes |
| Automatic daily activity detection: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Accelerometer: | Yes |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Vibrating motor: | Yes |
| Personal info management (PIM): | Alarm clock, Stopwatch, Calendar |
| Sun & moon information: | Yes |
| Heart rate data transfer: | Bluetooth/ANT+ |
| Calories burned: | Yes |
| Heart rate sensor type: | Optical |
| Caller ID: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Training programming: | Yes |
| Active minutes: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Activity monitoring: | Yes |
| Call notifications: | Yes |
| Time/distance alert: | Yes |
| Advanced workouts: | Yes |
| Clock mode: | 12h/24h |
| Short Message Service (SMS): | Yes |
| Alarm clock: | Yes |
| SMS notifications: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Barometer: | Yes |
| Workout tracking: | Yes |
| Strap material: | Silicone |
| Watch case colour: | Black |
| Watch case material: | Carbon Fibre Reinforced Polymer (CFRP) |
| Band colour: | Black |
| Band material: | Silicone |
| Lens material: | Glass |
| Wrist size range: | 130 - 220 mm |
| Buckle colour: | Black |
| Band size: | One Size |
| Removable strap: | Yes |
| Waterproof: | Yes |
| Closure type: | Single prong strap buckle |
| Shape: | Round |
| Market positioning: | Sport watch |
| Protection features: | Water resistant, Waterproof |
| Water resistance: | 5 ATM |
| Auto standby: | Yes |
| Solar power: | Yes |
| Battery life (max): | 49 h, 2 week(s) |
| Battery type: | Built-in battery |
| Depth: | 46.5 mm |
| Weight: | 53 g |
| Thickness: | 1.44 cm |
| Width: | 46.5 mm |
| Mobile network connection: | No |
| GLONASS: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| Galileo: | Yes |
| ANT+ enabled: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| FM radio: | No |
| Built-in microphone: | No |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Built-in camera: | No |
| Flash memory: | 32 GB |
| Always-on display: | Yes |
| Display diameter: | 3.3 cm |
| Display type: | Digital |
| Watch glass type: | Corning Gorilla Glass DX |
| Colour display: | Yes |
| Display resolution: | 260 x 260 pixels |
| Display technology: | MIP |
| Display diagonal: | 3.3 cm (1.3") |
| Touchscreen: | Yes |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| USB port: | No |
| Headphone connectivity: | Bluetooth |






