





Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2") AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02802-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.17kg
658.20€ (1,287.33лв.)
без ДДС: 548.50€ (1,072.77лв.)
![]() |
12 x 62.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, 010-02802-01
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin epix Pro (Gen 2) 3.05 cm (1.2) AMOLED 42 mm Digital 390 x 390 pixels Touchscreen Silver Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02802-01 характеристики
, Garmin 010-02802-01 спецификации
, Garmin 010-02802-01 review
, Garmin 010-02802-01 сравнение
, Garmin 010-02802-01 отзиви
, Garmin 010-02802-01 намаление
| Stress monitoring function: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Accelerometer: | Yes |
| Training effect measurement: | Yes |
| Find my phone function: | Yes |
| Call notifications: | Yes |
| Automatic daily activity detection: | Yes |
| Training recommendations: | Yes |
| Sun & moon information: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Smart notifications: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Workout tracking: | Yes |
| Interval training: | Yes |
| Alarm clock: | Yes |
| Calories burned: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Auto training program adapting: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Training programming: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Thermometer: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Recovery time suggestion: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Activity monitoring: | Yes |
| Running dynamics: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Heart rate measuring: | Automatic, Manual |
| Heart rate contact sensors: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Virtual partner function: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Race predictor: | Yes |
| Remote take picture: | Yes |
| Remote audio playback: | Yes |
| Weather display: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Blood pressure monitor: | Yes |
| Watch case colour: | Silver |
| Watch case material: | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Watch case size: | 42 mm |
| Band material: | Silicone |
| Band colour: | White |
| Wrist size range: | 108 - 182 mm |
| Water resistance: | 10 ATM |
| Market positioning: | Sport watch |
| Shape: | Round |
| Lens material: | Glass |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery life: | 10 day(s) |
| Depth: | 42 mm |
| Thickness: | 1.41 cm |
| Weight: | 63 g |
| Width: | 42 mm |
| GLONASS: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| Galileo: | Yes |
| Flash memory: | 32 GB |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Display resolution: | 390 x 390 pixels |
| Display diagonal: | 3.05 cm (1.2") |
| Touchscreen: | Yes |
| Colour display: | Yes |
| Display technology: | AMOLED |
| Display type: | Digital |
| Watch glass type: | Corning Gorilla Glass |
| Always-on display: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warnings: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |






