





Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 010-02803-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.19kg
628.40€ (1,229.05лв.)
без ДДС: 523.67€ (1,024.21лв.)
![]() |
12 x 59.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, 010-02803-01
, Garmin
, Спортни часовници
, Спорт & Свободно време
, купете Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Спортни часовници
, топ Спортни часовници
, най-добър Спортни часовници
, нов Спортни часовници
, garmin {ucfirst}спортни часовници
, оригинален Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin epix Pro (Gen 2) 3.3 cm (1.3) AMOLED 47 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscreen Grey Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Спортни часовници
, спортни часовници в българия
, спортни часовници techmag
, онлайн поръчка Спортни часовници
, магазин за Спортни часовници
, топ оферти Спортни часовници
, Garmin 010-02803-01 характеристики
, Garmin 010-02803-01 спецификации
, Garmin 010-02803-01 review
, Garmin 010-02803-01 сравнение
, Garmin 010-02803-01 отзиви
, Garmin 010-02803-01 намаление
| Activity monitoring: | Yes |
| Music control: | Yes |
| Stopwatch: | Yes |
| Running dynamics: | Yes |
| Sun & moon information: | Yes |
| Weather display: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Auto training program adapting: | Yes |
| Accelerometer: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Training effect measurement: | Yes |
| Electronic compass: | Yes |
| Barometric altimeter: | Yes |
| Find my phone function: | Yes |
| Heart rate measuring: | Manual, Automatic |
| Call notifications: | Yes |
| Thermometer: | Yes |
| Distance travelled: | Yes |
| Training recommendations: | Yes |
| Activity tracker: | Yes |
| Race predictor: | Yes |
| Virtual partner function: | Yes |
| Pedometer: | Yes |
| Calories burned: | Yes |
| Calendar: | Yes |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Alarm clock: | Yes |
| Automatic daily activity detection: | Yes |
| Training programming: | Yes |
| Interval training: | Yes |
| Recovery time suggestion: | Yes |
| Quality of sleep: | Yes |
| Workout tracking: | Yes |
| Personal goals: | Yes |
| Smart notifications: | Yes |
| Heart rate contact sensors: | Yes |
| Remote audio playback: | Yes |
| Remote take picture: | Yes |
| Blood pressure monitor: | Yes |
| Blood oxygen sensor: | Yes |
| Stress monitoring function: | Yes |
| Band colour: | Black |
| Shape: | Round |
| Lens material: | Glass |
| Market positioning: | Sport watch |
| Water resistance: | 10 ATM |
| Band material: | Silicone |
| Wrist size range: | 125 - 208 mm |
| Watch case colour: | Grey |
| Watch case material: | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Watch case size: | 47 mm |
| Battery life: | 16 day(s) |
| Battery type: | Built-in battery |
| Thickness: | 1.45 cm |
| Depth: | 47 mm |
| Width: | 47 mm |
| Weight: | 78 g |
| Galileo: | Yes |
| GPS (satellite): | Yes |
| GLONASS: | Yes |
| Flash memory: | 32 GB |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Display resolution: | 416 x 416 pixels |
| Display type: | Digital |
| Watch glass type: | Corning Gorilla Glass |
| Touchscreen: | Yes |
| Display diagonal: | 3.3 cm (1.3") |
| Colour display: | Yes |
| Display technology: | AMOLED |
| Always-on display: | Yes |
| Near Field Communication (NFC): | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Warnings: | The battery in the watch should not be replaced by unauthorised persons. If the battery runs out, contact an authorised service centre., Do not expose the product to extreme temperatures or direct sunlight. |






