





Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WR3000S
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.73kg
55.80€ (109.14лв.)
без ДДС: 46.50€ (90.95лв.)
Етикети:
Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, WR3000S
, Cudy
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, цена Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, оферти Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, ревю Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, промоция Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, онлайн магазин Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, поръчай Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) мнения
, Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, cudy {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, гаранция Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, бърза доставка Cudy WR3000S wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Cudy WR3000S характеристики
, Cudy WR3000S спецификации
, Cudy WR3000S review
, Cudy WR3000S сравнение
, Cudy WR3000S отзиви
, Cudy WR3000S намаление
| Product colour: | White |
| LED indicators: | LAN, Power, Status, WPS |
| Product type: | Tabletop router |
| Output voltage: | 12 V |
| Output current: | 1 A |
| Power source type: | DC |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3 |
| Guest access: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Bandwidth control: | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME): | Yes |
| Depth: | 123,8 mm |
| Width: | 173 mm |
| Height: | 33 mm |
| Maximum Tx power (5 GHz): | 23 dBmW |
| Number of guest networks (5 GHz): | 1 |
| Maximum Tx power (2.4 GHz): | 20 dBmW |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100, 1000 |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Port triggering: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Package type: | Box |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| WLAN data transfer rate (max): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 2402 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| DHCP client: | Yes |
| WAN ports quantity: | 1 |
| DC-in jack: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| DSL WAN: | No |
| SIM card slot: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |





