







Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILCUDSWI0022
- Тегло: 3.41kg
- SKU: KILCUDSWI0022
266.42€ (521.08лв.)
без ДДС: 222.02€ (434.23лв.)
![]() |
12 x 25.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, KILCUDSWI0022
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка Cudy GS1028PS2 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDSWI0022 характеристики
, Cudy KILCUDSWI0022 спецификации
, Cudy KILCUDSWI0022 review
, Cudy KILCUDSWI0022 сравнение
, Cudy KILCUDSWI0022 отзиви
, Cudy KILCUDSWI0022 намаление
EAN: 6971690790981
MPN: GS1028PS2
Technical Specifications
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Rack mounting | Yes |
| Housing material | Metal |
| Product colour | Black |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Height | 44 mm |
| Depth | 207 mm |
| Width | 440 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| 10G support | No |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Installed SFP modules quantity | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Fiber optic connector | SFP |
| MAC address table | 8000 entries |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 300 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Warnings | Do not open the case or try to repair it yourself. |
| Warnings | Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Warnings | The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9 x 50.5 x 29 cm
Weight: 3.41 kg

