









Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILCUDSWI0038
- Тегло: 0.04kg
- SKU: KILCUDSWI0038
21.08€ (41.24лв.)
без ДДС: 17.57€ (34.36лв.)
Етикети:
Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, KILCUDSWI0038
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, цена Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, оферти Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, ревю Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, промоция Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, онлайн магазин Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, поръчай Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White мнения
, Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, гаранция Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, бърза доставка Cudy GS105U network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) White
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDSWI0038 характеристики
, Cudy KILCUDSWI0038 спецификации
, Cudy KILCUDSWI0038 review
, Cudy KILCUDSWI0038 сравнение
, Cudy KILCUDSWI0038 отзиви
, Cudy KILCUDSWI0038 намаление
EAN: 6971690794262
MPN: GS105U
Technical Specifications
| Rack mounting | No |
| Housing material | Plastic |
| Wall mountable | Yes |
| Product colour | White |
| Power supply included | Yes |
| DC input voltage | 5 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power source | USB |
| Power consumption (max) | 2 W |
| Input current | 0.55 A |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Switch type | Unmanaged |
| Depth | 52.5 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 53 g |
| Width | 88 mm |
| 10G support | No |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.3i |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Packet buffer memory | 3 MB |
| Jumbo frames support | Yes |
| Forwarding rate | 7.44 Mpps |
| MAC address table | 2048 entries |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 9 x 9 cm
Weight: 0.04 kg
