











Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILCUDSWI0021
- Тегло: 0.86kg
- SKU: KILCUDSWI0021
48.47€ (94.80лв.)
без ДДС: 40.39€ (79.00лв.)
Етикети:
Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, KILCUDSWI0021
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, цена Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, оферти Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, ревю Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, промоция Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, онлайн магазин Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, поръчай Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey мнения
, Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, гаранция Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, бърза доставка Cudy GS1005P network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grey
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDSWI0021 характеристики
, Cudy KILCUDSWI0021 спецификации
, Cudy KILCUDSWI0021 review
, Cudy KILCUDSWI0021 сравнение
, Cudy KILCUDSWI0021 отзиви
, Cudy KILCUDSWI0021 намаление
EAN: 6971690790998
MPN: GS1005P
Technical Specifications
| Product colour | Grey |
| LED indicators | Power |
| LED indicators | Activity |
| LED indicators | PoE |
| LED indicators | Link |
| Housing material | Metal |
| Rack mounting | Yes |
| Power supply included | Yes |
| Power source | AC/DC |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| DC input voltage | 48 - 57 V |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 28 mm |
| Depth | 85 mm |
| Width | 119 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Flow control support | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Fanless | Yes |
| Package type | Box |
| Cables included | AC |
| Cables included | DC |
| User guide | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Uplink ports quantity | 1 |
| MAC address table | 2000 entries |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Packet forwarding rate (10 Mbps) | 14880 pps |
| Packet forwarding rate (100 Mbps) | 148800 pps |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 60 W |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Warnings | Do not open the case or try to repair it yourself. |
| Warnings | The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Warnings | Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 13 x 8.5 cm
Weight: 0.864 kg
