











Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KILCUDSWI0036
- Тегло: 1.24kg
- SKU: KILCUDSWI0036
68.04€ (133.07лв.)
без ДДС: 56.70€ (110.90лв.)
Етикети:
Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, KILCUDSWI0036
, Cudy
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cudy {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка Cudy GS1010PS2 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cudy KILCUDSWI0036 характеристики
, Cudy KILCUDSWI0036 спецификации
, Cudy KILCUDSWI0036 review
, Cudy KILCUDSWI0036 сравнение
, Cudy KILCUDSWI0036 отзиви
, Cudy KILCUDSWI0036 намаление
EAN: 6971690793319
MPN: GS1010PS2
Technical Specifications
| LED indicators | Power |
| LED indicators | Link |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Rack mounting | Yes |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply included | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Width | 220 mm |
| Depth | 161 mm |
| Weight | 934 g |
| Height | 44 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3u |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Networking standards | IEEE 802.3i |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Networking standards | IEEE 802.3ab |
| Networking standards | IEEE 802.3z |
| Cable types supported | Cat3 |
| Cable types supported | Cat5 |
| Cable types supported | Cat5e |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-X |
| 10G support | No |
| Cables included | AC |
| Quick start guide | Yes |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 10 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Forwarding rate | 17.856 Mpps |
| MAC address table | 2048 entries |
| Jumbo frames support | Yes |
| Switching capacity | 24 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 22 x 31 cm
Weight: 1.24 kg
