





TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EX220
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.79kg
69.85€ (136.62лв.)
без ДДС: 58.21€ (113.85лв.)
Етикети:
TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, EX220
, TP-Link
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, цена TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, оферти TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, ревю TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, промоция TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, онлайн магазин TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, поръчай TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router мнения
, TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, tp-link {ucfirst}безжични рутери
, оригинален TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, гаранция TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, бърза доставка TP-Link AX1800 Dual Band Wi-Fi 6 Router
, TP-Link цена
, TP-Link промоция
, TP-Link отстъпка
, TP-Link Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, TP-Link EX220 характеристики
, TP-Link EX220 спецификации
, TP-Link EX220 review
, TP-Link EX220 сравнение
, TP-Link EX220 отзиви
, TP-Link EX220 намаление
| Indication light: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | Black |
| Built-in display: | No |
| On/off switch: | Yes |
| External power adapter: | Yes |
| Power source type: | DC |
| Firewall security: | SPI |
| Firewall: | Yes |
| Access Control List (ACL): | Yes |
| Guest access: | Yes |
| DoS attack prevention: | Yes |
| Schedule access: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Yes |
| Security algorithms: | WPA, WPA3, WPA2, SSID |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME): | Yes |
| MU-MIMO technology: | Yes |
| Wireless statistics: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| MIMO: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 41.6 mm |
| Depth: | 135 mm |
| Width: | 260.2 mm |
| VPN Passthrough: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Wireless radio: | Yes |
| Networking standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.11a, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11b, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Browser supported: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Antenna included: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| AC adapter included: | Yes |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN data transfer rate (second band): | 1201 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN data transfer rate (max): | 1800 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| Supported network protocols: | IPv4, IPv6 |
| DHCP client: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| DC-in jack: | Yes |
| Antenna design: | External |
| Transmit power: | CE: <20dBm (2.4 GHz), <23dBm (5.17 GHz–5.71 GHz) FCC:<30dBm (2.4 GHz & 5.15 GHz–5.825 GHz) |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Antennas quantity: | 4 |
| SIM card slot: | No |
| DSL WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Input current: | 1 A |
| Input voltage: | 12 V |
| 5G: | No |
| 3G: | No |
| 4G: | No |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | CE |










