





Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: WR300
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.34kg
52.79€ (103.24лв.)
без ДДС: 43.99€ (86.04лв.)
Етикети:
Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, WR300
, Cudy
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, цена Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, оферти Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, ревю Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, промоция Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, онлайн магазин Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, поръчай Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White мнения
, Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, cudy {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, гаранция Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, бърза доставка Cudy WR300 wireless router Fast Ethernet Single-band (2.4 GHz) White
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Cudy WR300 характеристики
, Cudy WR300 спецификации
, Cudy WR300 review
, Cudy WR300 сравнение
, Cudy WR300 отзиви
, Cudy WR300 намаление
| Wall mountable: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Product type: | Tabletop router |
| Product colour: | White |
| LED indicators: | Activity, Power |
| Output voltage: | 5 V |
| Output current: | 1 A |
| Power source type: | DC |
| DoS attack prevention: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| Firewall security: | DoS, SPI Firewall;IP Address Filter/MAC Address Filter/Domain Filter;IP and MAC Address Binding |
| Guest access: | Yes |
| IP address filtering: | Yes |
| Schedule access: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| Security algorithms: | WPA2, WPA-PSK, WEP, WPA, WPA2-PSK |
| MAC address filtering: | Yes |
| Stateful Packet Inspection (SPI): | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Quality of Service (QoS) support: | Yes |
| Remote management: | Yes |
| Bandwidth control: | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME): | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Depth: | 169 mm |
| Height: | 64 mm |
| Width: | 259 mm |
| Port triggering: | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz): | 1 |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| VPN Passthrough: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10 |
| Package type: | Box |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| WLAN data transfer rate (max): | 300 Mbit/s |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| USB port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Antenna design: | External |
| Antennas quantity: | 2 |
| DSL WAN: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| SIM card slot: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 4G: | No |
| 5G: | No |
| 3G: | No |





