





Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WR1200
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.64kg
32.56€ (63.67лв.)
без ДДС: 27.13€ (53.06лв.)
Етикети:
Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, WR1200
, Cudy
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, цена Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, оферти Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, ревю Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, промоция Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, онлайн магазин Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, поръчай Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White мнения
, Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, cudy {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, гаранция Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, бърза доставка Cudy WR1200 wireless router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Cudy WR1200 характеристики
, Cudy WR1200 спецификации
, Cudy WR1200 review
, Cudy WR1200 сравнение
, Cudy WR1200 отзиви
, Cudy WR1200 намаление
| Internal memory: | 64 MB |
| Flash memory: | 8 MB |
| Product colour: | White |
| Product type: | Tabletop router |
| LED indicators: | LAN, Power, WAN, WLAN |
| Output voltage: | 12 V |
| Output current: | 1 A |
| Power source type: | DC |
| Security algorithms: | WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, WPA |
| MAC address filtering: | Yes |
| Filtering: | Yes |
| Guest access: | Yes |
| Firewall: | Yes |
| IP address filtering: | Yes |
| Parental control: | Yes |
| DMZ support: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| WPS push button: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME): | Yes |
| Depth: | 134.6 mm |
| Height: | 27.9 mm |
| Width: | 221 mm |
| Ethernet LAN interface type: | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN data rates: | 10, 100 |
| Number of guest networks (5 GHz): | 1 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wireless radio: | Yes |
| Port triggering: | Yes |
| Port forwarding: | Yes |
| Number of guest networks (2.4 GHz): | 1 |
| Dynamic DNS (DDNS): | Yes |
| Browser supported: | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Mac compatibility: | Yes |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows NT, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, Windows 8, Windows 98SE, Windows 7, Windows 2000 |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| AC adapter included: | Yes |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Quick installation guide: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN data transfer rate (max): | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| WLAN data transfer rate (second band): | 867 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (first band): | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| DHCP server: | Yes |
| DHCP client: | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| USB port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Antenna design: | External |
| Antenna gain level (max): | 5 dBi |
| Antennas quantity: | 4 |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| Ethernet WAN: | Yes |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| SIM card slot: | No |
| DSL WAN: | No |
| 4G: | No |
| 5G: | No |
| 3G: | No |





