





Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GS1010PE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.16kg
70.66€ (138.19лв.)
без ДДС: 58.88€ (115.16лв.)
Етикети:
Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, GS1010PE
, Cudy
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, cudy {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка Cudy GS1010PE network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, Cudy GS1010PE характеристики
, Cudy GS1010PE спецификации
, Cudy GS1010PE review
, Cudy GS1010PE сравнение
, Cudy GS1010PE отзиви
, Cudy GS1010PE намаление
| Product colour: | Black |
| Wall mountable: | Yes |
| Housing material: | Metal |
| LED indicators: | Activity, Link, Power |
| Stackable: | No |
| Rack mounting: | Yes |
| Power source: | AC |
| Output voltage: | 52 V |
| Output current: | 2.3 A |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power supply included: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 80 °C |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Height: | 40 mm |
| Depth: | 163 mm |
| Width: | 222 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af |
| VLAN support: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Fanless: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Power connector: | AC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 10 |
| Uplink ports quantity: | 2 |
| Bandwidth: | 20 Gbit/s |
| Packet buffer memory: | 0.25 MB |
| MAC address table: | 2000 entries |
| Store-and-forward: | Yes |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity: | 8 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 120 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |





