


-36 %



Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GS1005PTS1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.96kg
43.46€ (85.01лв.)
68.04€ (133.07лв.)
без ДДС: 36.22€ (70.84лв.)
Етикети:
Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, GS1005PTS1
, Cudy
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, cudy {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка Cudy GS1005PTS1 network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, Cudy GS1005PTS1 характеристики
, Cudy GS1005PTS1 спецификации
, Cudy GS1005PTS1 review
, Cudy GS1005PTS1 сравнение
, Cudy GS1005PTS1 отзиви
, Cudy GS1005PTS1 намаление
| LED indicators: | Activity, Link, Power |
| Product colour: | Black |
| Wall mountable: | Yes |
| Housing material: | Metal |
| Rack mounting: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Input current: | 1.25 A |
| Output voltage: | 52 V |
| Power source: | AC |
| Power supply included: | Yes |
| Output current: | 1.25 A |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3048 m |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 85 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Weight: | 600 g |
| Height: | 44 mm |
| Width: | 200 mm |
| Depth: | 118 mm |
| Half duplex: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Networking standards: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z |
| Cable types supported: | Cat5, Cat5e, Cat6a, Cat7, Cat6e, Cat7e, Cat8, Cat4, Cat6, Cat8.1, Cat3, Cat6+ |
| Full duplex: | Yes |
| Flow control support: | Yes |
| VLAN support: | Yes |
| Copper ethernet cabling technology: | 1000BASE-TX, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Mean time between failures (MTBF): | 100000 h |
| Fanless: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Package weight: | 900 g |
| Package width: | 245 mm |
| Package type: | Box |
| Manual: | Yes |
| Package depth: | 190 mm |
| Cables included: | AC |
| Package height: | 60 mm |
| Uplink ports quantity: | 1 |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power connector: | AC-in jack |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 5 |
| Installed SFP modules quantity: | 1 |
| Master (outer) case width: | 505 mm |
| Master (outer) case net weight: | 19 kg |
| Products per master (outer) case: | 20 pc(s) |
| Master (outer) case height: | 402 mm |
| Master (outer) case length: | 320 mm |
| Store-and-forward: | Yes |
| Packet buffer memory: | 1 MB |
| Jumbo frames: | 9216 |
| Throughput: | 8.928 Mpps |
| Jumbo frames support: | Yes |
| MAC address table: | 2000 entries |
| Switching capacity: | 12 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 120 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 4 |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity: | 1 |
| Switching optical modules type: | Gigabit Ethernet |
| Fiber type: | Multi-mode |





