



Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FS1018PS1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.19kg
75.04€ (146.76лв.)
без ДДС: 62.53€ (122.30лв.)
![]() |
12 x 7.09 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, FS1018PS1
, Cudy
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, цена Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, оферти Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, ревю Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, промоция Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, онлайн магазин Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, поръчай Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey мнения
, Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, cudy {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, гаранция Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, бърза доставка Cudy FS1018PS1 network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Grey
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, Cudy FS1018PS1 характеристики
, Cudy FS1018PS1 спецификации
, Cudy FS1018PS1 review
, Cudy FS1018PS1 сравнение
, Cudy FS1018PS1 отзиви
, Cudy FS1018PS1 намаление
| LED indicators: | Activity, Power, PoE, Link |
| Product colour: | Grey |
| Rack mounting: | Yes |
| Housing material: | Metal |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Power supply included: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 85% |
| Width: | 280 mm |
| Depth: | 180 mm |
| Height: | 44 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100 Mbit/s |
| VLAN support: | Yes |
| Fanless: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Rack mount kit: | Yes |
| Power connector: | AC-in jack |
| Combo SFP ports quantity: | 1 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity: | 2 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 18 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Fast Ethernet (10/100) |
| Installed SFP modules quantity: | 1 |
| Uplink ports quantity: | 2 |
| Switching capacity: | 7.2 Gbit/s |
| Packet forwarding rate (10 Mbps): | 14880 pps |
| MAC address table: | 4000 entries |
| Packet forwarding rate (1 Gbps): | 1488000 pps |
| Packet forwarding rate (100 Mbps): | 148800 pps |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity: | 16 |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 200 W |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |






