





Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: FS1010PG
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.93kg
41.64€ (81.44лв.)
без ДДС: 34.70€ (67.87лв.)
Етикети:
Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, FS1010PG
, Cudy
, Суичове без - контрол
, Wireless & Networking
, купете Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, цена Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, оферти Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, ревю Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, промоция Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, онлайн магазин Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, поръчай Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black мнения
, Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black сравнение
, евтин Суичове без - контрол
, топ Суичове без - контрол
, най-добър Суичове без - контрол
, нов Суичове без - контрол
, cudy {ucfirst}суичове без - контрол
, оригинален Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, гаранция Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, бърза доставка Cudy FS1010PG network switch Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black
, Cudy цена
, Cudy промоция
, Cudy отстъпка
, Cudy Суичове без - контрол
, суичове без - контрол в българия
, суичове без - контрол techmag
, онлайн поръчка Суичове без - контрол
, магазин за Суичове без - контрол
, топ оферти Суичове без - контрол
, Cudy FS1010PG характеристики
, Cudy FS1010PG спецификации
, Cudy FS1010PG review
, Cudy FS1010PG сравнение
, Cudy FS1010PG отзиви
, Cudy FS1010PG намаление
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Activity, Power, Link, PoE |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Surge protection: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power supply included: | Yes |
| Surge protection voltage: | 4 kV |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Depth: | 150 mm |
| Width: | 220 mm |
| Height: | 44 mm |
| Networking standards: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3az, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x |
| Flow control support: | Yes |
| Copper ethernet cabling technology: | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| VLAN support: | Yes |
| Full duplex: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100 Mbit/s |
| Cable types supported: | Cat4, Cat3, Cat5, Cat5e |
| Half duplex: | Yes |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 h |
| Plug and Play: | Yes |
| Fanless: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: | Fast Ethernet (10/100) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: | 8 |
| Power connector: | AC-in jack |
| Uplink ports quantity: | 2 |
| Bandwidth: | 2 Gbit/s |
| Store-and-forward: | Yes |
| Jumbo frames support: | Yes |
| MAC address table: | 8000 entries |
| Packet buffer memory: | 0.25 MB |
| Forwarding rate: | 1.48 Mpps |
| Jumbo frames: | 1528 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port: | 30 W |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 120 W |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity: | 8 |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity: | 1 |
| Warnings: | The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Do not open the case or try to repair it yourself. |





